Showroom

Navštivte nás v showroomu

Navštivte nás v showroomu

Navštivte náš showroom v Žamberku a prohlédněte si vystavené kusy nábytku i nabízené dekory. Postavili jsme pro vás ukázkový obývací pokoj, předsíň, ložnici a dětský pokoj, abychom vás inspirovali a ukázali jednotlivý nábytek v praxi. Představíme vám sestavenou jednolůžkovou i dvoulůžkovou postel, toaletní stolek se zrcadlem, knihovnu a další nábytek, který sami vyrábíme a detailně zpracováváme díky moderním technologiím. Předvedeme vám ukázky exkluzivních vzorových kuchyní, jejichž výrobu na míru realizujeme po sestavení návrhu v unikátních 3D plánovači. Po celou dobu návštěvy se vám rádi budou věnovat specializovaní pracovníci, kteří vás seznámí s výhodami jednotlivých řešení i možnými alternativami výběru.

Náš příběh
image

Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je místem, kde trávíme čas s rodinou, lenošíme i užíváme volna. Sestavte obývák dle vašeho stylu a požadavků. Nabízíme rozmanité konferenční stolky, TV stolky a police pro sestavení obývací stěny od českého výrobce. Dostatek úložného prostoru zajistí moderní komody a knihovny v mnoha odstínech dekorů. Všechen náš nábytek je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek bez recyklátů a zpracován s důrazem na detail.

Přejít do kategorie

Ložnice

Ložnice

Ložnice je místem, kde si chceme skutečně odpočinout. Cílem při zařizování je proto utvoření harmonického dojmu. Sestavte si ložnici, ve které budete rádi lenošit. Nabízíme kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové postele a noční stolky. V našem sortimentu najdete i šatní skříně a toaletní stolky se zrcadly. Všechen nábytek i doplňky je možné sladit do jednoho odstínu dekoru a vytvořit tak ložnici podle vašich představ.

Přejít do kategorie
Náš příběh
image

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyně je místem každodenního setkávání, života a středobodem domácího dění. S vírou v poctivost české práce vyrábíme kvalitní kuchyně na míru od návrhu po výrobu a konečnou montáž. Každá kuchyňská linka vzniká po důkladném seznámení s vámi a vaší představou, do které promítáme naši praktickou zkušenost. Pro více informací o exkluzivních kuchyních a sestavení 3D návrhu navštivte naši webovou stránku věnovanou řešení na míru nebo se zastavte v našem showroomu.

Zjistit více